ERP XL

Program Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to rozbudowany program do zarządzania przedsiębiorstem. Przeznaczony jest dla średniej wielkości firm o dużych wymaganiach funkcjonalnych i wydajnościowych. W standardzie posiada szereg gotowych rozwiązań wspierających zarządzanie firmą, tym niemniej skalowalna architektura i programowalny interfejs dają możliwość dostosowania go do większości oczekiwań klienta. Zalecany jest również dla małych firm, gdzie specyfika biznesu i perspektywy rozwoju wykraczają poza możliwości pudełkowych rozwiązań typu Comarch Optima.

Najszersze zastosowanie znajduje firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych ale jest też popularny wśród wieloodziałowych hurtowni oraz firm usługowych i budowlanych, a nawet spółek zagranicznych. Dzięki rozbudowanej strukturze uprawnień pozwala na precyzyjne określenie widoczności, możliwości i zakazów do tysięcy operacji dostępnych w programie. 

Uruchomienie programu ERP XL wymaga gruntownej znajomości systemu, szerokiej wiedzy biznesowej i doświadczenia wdrożeniowego. Dlatego proces uruchomienia wiąże się zwykle z wdrożeniem prowadzonym przez kwalifikowany zespół autoryzowanego partnera Comarch. W większych firmach zatrudniających kilkuset pracowników nad działaniem programu czuwa lokalny administrator, który świadczy bieżącą asystę dla użytkowników i rozwija program dostosowując go do zmieniających się warunków biznesowych.

Zakup licencji i wdrożenie programu wiąże się z kwotą od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa. Największe znane nam firmy korzystające z ERP XL zatrudniają do 2 tys. pracowników, wystawiają dziennie do 200 faktur, współracują z 20 tys. odbiorców biznesowych. Zdarzają się również przedsiębiorstwa zatrudniające kilkunastu pracowników i wystawiających kilkanaście faktur miesięcznie.

Wiedzę na temat możliwości programu, jego eksploatacji i rozbudowy można czerpać z dokumentacji i forów internetowych. Lepszym pomysłem jest jednak skorzystanie z profesjonalnych szkoleń, które w metodyczny sposób przygotują Państwa do pracy w programie i ujawnią potencjał ogromnych możliwości systemu.

Akademia Comarch ERP XL

Cena netto:
6 000.00
Najbliższy termin:
02-03-2020
Status:
Planowane

Konsultacje ERP XL

Kurs trwa:
1 dzień

ERP XL Księgowość szkolenie zaawansowane

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
2 400.00

Szkolenie z księgowości dla informatyków

Kurs trwa:
4 dni
Cena netto:
2 400.00
Najbliższy termin:
22-09-2021
Status:
Odwołane

Raportowanie ERP XL

Kurs trwa:
3 dni
Cena netto:
3 600.00

Administracja Comarch ERP XL

Kurs trwa:
6 dni
Cena netto:
2 700.00
Najbliższy termin:
10-09-2021
Status:
Odwołane

Podstawy tworzenia zapytań SQL

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
900.00
Najbliższy termin:
06-09-2021
Status:
Odwołane

ERP XL Księgowość szkolenie podstawowe

Kurs trwa:
1 dzień
Cena netto:
900.00

Podstawy Comarch ERP XL

Kurs trwa:
1 dzień
Cena netto:
900.00
Dziękujemy za odwiedziny
Stale pracujemy nad poprawianiem naszej oferty. Czy zechciałbyś nam w tym pomóc na pożegnanie?