Optima

Program Comarch ERP Optima

ERP Optima to program polskiego producenta Comarch przeznaczony do obsługi małych przedsiębiorstw i biur rachunkowych. 

Małe przedsiębiorstwo oznacza zarówno jednoosobową działalność gospodarczą jak i spółkę prawa handlowego. W odniesieniu do programu o wielkości przedsiębiorstwa świadczą przede wszystkim liczby wykonywanych operacji. Przyjmuje się, że w przypadku programu Optima granicą ergonomicznej pracy jest 100 transakcji dziennie, a liczba kartotek towarów i kontrahentów nie przekracza łącznie 20-30 tys. Program jest najbardziej popularny wśród przedsiębiorstw, których liczba operatorów w programie nie przekracza 20.

Szczególnym uznaniem cieszy się program w biurach rachunkowych. W ramach licencji "Biuro Rachunkowe" Optima umożliwia prowadzenie ksiąg dla nieograniczonej liczby podmiotów. Najczęściej spotyka się ją w biurach obsługujących do 150 klientów, zdarzają się również duże instalacje w biurach obsługujących do 1000 klientów. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść programu jest aktualność wobec przepisów, spójność danych księgowych, handlowych i płacowych w obrębie jednego programu oraz automatyzacja wysyłki deklaracji elektronicznych.

Program zapewnia pełą ewidencję handlową, magazynową, księgową i płacowo-kadrową, z możliwością prowadzenia prostej produkcji na zasadzie kompletacji. W przypadku firm o zaawansowanej produkcji obejmującej zarządzanie i planowanie produkcją zaleca się oprogramowanie Comarch ERP XL.

Optima dostępna jest w modelu stacjonarnym, czyli instalowanym na komputerach w firmie oraz w modelu usługowym, czyli na serwerach Comarch z dostępem zdalnym.

Z myślą o dobrym przygotowaniu do pracy w programie przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę szkoleniową ERP Optima. Szkolenia prowadzone są cyklicznie w Warszawie w kilkuosobowych grupach.

 

Szkolenie Optima Księga Handlowa Podstawy

Kurs trwa:
1 dzień
Cena netto:
600.00

Szkolenie Optima Handel Plus

Kurs trwa:
1 dzień
Cena netto:
600.00

Kurs prowadzenia działalności gospodarczej na programie Comarch Optima

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
1 200.00

Szkolenie Optima dla Biur Rachunkowych

Kurs trwa:
3 dni
Cena netto:
1 800.00

Warsztaty szkoleniowe Optima Księgowość

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
1 200.00

Szkolenie Optima Płace i Kadry

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
800.00
Dziękujemy za odwiedziny
Stale pracujemy nad poprawianiem naszej oferty. Czy zechciałbyś nam w tym pomóc na pożegnanie?