Szkolenia dla księgowych

Szkolenia dla księgowych z programu Comarch ERP Optima

Księgowi pilnie potrzebni

Duże miasta rozwijają się. Każdego roku powstają nowe firmy, a dynamika przyrostu rośnie. Według raportu COIG w latach 2010-2012 powstało prawie 80 tys. podmiotów gospodarczych, z czego w roku 2011 w liczbie 24 tys., a w roku 2012 w liczbie ponad 31 tys. Liderem jest Warszawa, gdzie w roku 2012 zarejestrowano niemal 26% wszystkich firm zarejestrowanych w KRS.

Oznacza to między innymi wzrost zapotrzebowania na usługi księgowe. Każda działalność gospodarcza, bez względu na liczbę zatrudnienia i profil, musi rozliczać podatki. W dużych firmach powstają działy księgowe i płacowo-kadrowe. Mniejsze firmy posiłkują się biurami rachunkowymi. Posiadanie wśród znajomych dobrego księgowego staje się równie wartościowe co znajomość z prawnikiem czy lekarzem.

Biznes nie lubi pustki. Każdego miesiąca powstają nowe biura Rachunkowe próbując zapełnić tę lukę. Rynek wydaje się jednak chłonny jak gąbka. Nowe generacje księgowych i kadrowych nie muszą długo szukać zatrudnienia.

Spośród wielu korzyści jakie daje umiejętność prowadzenia ksiąg jest jedna dominująca – samodzielność.  Osoba ze znajomością księgowości lub płac i kadr może rozpocząć własną działalność i świadczyć usługi na własnych warunkach. Swoboda zarządzania swoim czasem, niskie koszty związane z prowadzeniem działalności i praca na własny rachunek to ciekawa alternatywa dla zatrudnienia.

Gdy spojrzymy obecnie na prosperujące biura Rachunkowe założone kilka lat temu osiągnięcie takiego stanu wydaje się nieuchwytne. Jednak te firmy również stawiały kiedyś pierwsze kroki i to w czasach, które wcale nie charakteryzowały się lepszą dynamiką rynku, niż obecnie. Być może więc od posiadania własnej firmy rachunkowej dzieli Cię  tylko jedna decyzja i kilka lat wytężonej pracy. Czy pozwolisz komuś innemu podjąć tę decyzję za Ciebie?

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku  (chiński filozof Laozi z okresu VI w.p.n.e).  Niezależnie więc czy chcesz rozpocząć własną działalność rachunkową, znaleźć nową pracę czy też pogłębić swoją wiedzę w ramach obecnego zatrudnienia – postaw krok u nas.

Szkolenia i kursy na programie Comarch Optima

Oferujemy Państwu szkolenia księgowe i szkolenia płacowo-kadrowe na nowoczesnym systemie Comarch ERP Optima.

Comarch ERP Optima znajduje się w czołówce programów dla firm sprzedawanych w Polsce. Skrót ERP wpisuje się w standard, który określa rolę programu do wspomagania prowadzenia działalności gospodarczej z naciskiem na dużą funkcjonalność w standardzie z możliwością jej rozbudowy pod indywidualne potrzeby. Rozbudowana funkcjonalność, dobra cena, korzystny sposób licencjonowania i aktualność w stosunku do polskich przepisów to główne czynniki, które  powodują, że Optima to najchętniej kupowany w Polsce programie klasy ERP w sektorze małych i średnich firm.

Comarch ERP Optima spełnia standardy polskich norm prawnych w tym ustawy VAT i ustawy o podatku dochodowym. Posiada certyfikat poświadczający zgodność systemu z Ustawą o Rachunkowości. Jest na bieżąco aktualizowany w zakresie płac i kadr i księgowości. Posiada ergonomię dostosowaną do sprawnej ewidencji księgowej i płacowo kadrowej wielu firm w obrębie jednego programu.

Szkolenia odbywają się w grupach do 12 osób w trybie weekendowym, co wpływa na atrakcyjną cenę szkolenia. Dobra lokalizacja na ulicy Żelaznej w Warszawie(Warszawa Wola) gwarantuje sprawny dojazd.  W trakcie szkolenia zapewniamy catering i serwis kawowy.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch. Sprzedajemy licencje Optimy, wdrażamy program i prowadzimy obsługę posprzedażową.  Nasi szkoleniowcy to aktywni zawodowo księgowi, kadrowi oraz wdrożeniowcy Optimy. Gwarantuje to Państwu autoryzowaną jakość i doświadczenie.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia oraz materiały, w tym program Comarch ERP Optima w wersji DEMO na płycie umożliwiający pełnowartościowe działanie przez okres 3 miesięcy.

Wybierz odpowiedni dla siebie program szkolenia i dokonaj rejestracji. Wziąłeś los w swoje ręce.

Dla samodzielnych księgowych i biur rachunkowych

ERP XL Księgowość szkolenie zaawansowane

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
2 400.00

Szkolenie Optima Księga Handlowa Podstawy

Kurs trwa:
1 dzień
Cena netto:
600.00

Szkolenie Optima dla Biur Rachunkowych

Kurs trwa:
3 dni
Cena netto:
1 800.00

Warsztaty szkoleniowe Optima Księgowość

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
1 200.00

Szkolenie Optima Płace i Kadry

Kurs trwa:
2 dni
Cena netto:
800.00
Dziękujemy za odwiedziny
Stale pracujemy nad poprawianiem naszej oferty. Czy zechciałbyś nam w tym pomóc na pożegnanie?